home  onfo    aanmelden    ons team  contact  nieuws  links  partnersvacatures

 
        Wie zijn wij?
ons team>

Directie:

Bosman André      andre.bosman@reva-beveren.be

Medische dienst:

Van Ussel Marc, medisch directeur,
revalidatiearts, neuropsychiater    marc.vanussel@reva-beveren.be
Spaas Magda, revalidatiearts, nko-arts    magda.spaas@reva-beveren.be
Verbeke Gustaaf, pediater    gustaaf.verbeke@reva-beveren.be

Psychosociale dienst:

De Witte Melissa, diensthoofd psychologe   melissa.dewitte@reva-beveren.be
De Maesschalck Wendy, maatschappelijk assistente    wendy.demaesschalck@reva-beveren.be
Van Gampelaere Magali, maatschappelijk assistente   magali.vangampelaere@reva-beveren.be
Ruymbeke Marieke, psychologe   marieke.ruymbeke@reva-beveren.be
Reusens Caroline, psychologe    caroline.reusens@reva-beveren.be
Van Iterbeeck Sofie, psychologe    sofie.vanitterbeeck@reva-beveren.be
Vanwalleghem Sofie, psycholge   sofie.vanwalleghem@reva-beveren.be
De Rouck Emelie, psychologe    emelie.derouck@reva-beveren.be
Van Boxel Annelies, psychologe   annelies.vanboxel@reva-beveren.be
( Decroos Eveline, psychologe    eveline.decroos@reva-beveren.be)
( Moermans Shari, psychologe   shari.moermans@reva-beveren.be )

Logopedische dienst:

Heylen Wanda, diensthoofd logopediste, Hanentherapeut   wanda.heylen@reva-beveren.be
D’hondt Claire, logopediste, audiologe    claire.dhondt@reva-beveren.be
Peeters Tine, logopediste   tine.peeters@reva-beveren.be
Van Haegenbergh Kim, logopediste, stottertherapeut     kim.vanhaegenbergh@reva-beveren.be
De Vlieger Chris, logopediste, Hanentherapeut    chris.devlieger@reva-beveren.be
Van Den Bosch Neeltje, logopediste, Hanentherapeut    neeltje.vandenbosch@reva-beveren.be
Herreman Ingrid, logopediste    ingrid.herreman@reva-beveren.be
Bauwens Christy, logopediste     christy.bauwens@reva-beveren.be
Jacobs Charlie, logopediste, Hanentherapeut     charlie.jacobs@reva-beveren.be
Bryssinck Liese, logopediste, stottertherapeut    liese.bryssinck@reva-beveren.be
Van Den Abeele Lot, logopediste, audiologe    lot.vandenabeele@reva-beveren.be
De Schutter Tine, logopdiste, audiologe   tine.deschutter@reva-beveren.be
Maes Jente, logopediste   jente.maes@reva-beveren.be
( Van Esbroeck Julie, logopediste, stottertherapeut     julie.vanesbroeck@reva-beveren.be )

Ergotherapeutische dienst:

Delombaerde Hilde, diensthoofd ergotherapeute   hilde.delombaerde@reva-beveren.be
Michiels Brenda, ergotherapeute   brenda.michiels@reva-beveren.be
Mussche Bjoke,  ergotherapeute   bjoke.mussche@reva-beveren.be)

Diericx Monique, ergotherapeute    monique.diericx@reva-beveren.be
Troost Wendy, ergotherapeute     wendy.troost@reva-beveren.be
Van Den Boom Petra, ergotherapeute   petra.vandenboom@reva-beveren.be
Verhaeghen Friedel, ergotherapeute    friedel.verhaeghen@reva-beveren.be

De Wreede Caroline, ergotherapeute    caroline.dewreede@reva-beveren.be
Van Rumst Marlies, ergotherapeute   marlies.vanrumst@reva-beveren.be
Stremes Louise, ergotherapeute   louise.stremes@reva-beveren.be

Kinesitherapeutische dienst:

Bingé Kristel, diensthoofd kinesitherapeute     kristel.binge@reva-beveren.be
Martens Nele, kinesitherapeute, bobatherapeut    nele.martens@reva-beveren.be
Ceriez Myriam, kinesitherapeute     myriam.ceriez@reva-beveren.be
Scheire Lut, kinesitherapeute     lut.scheire@reva-beveren.be
De Wolf Ingrid, kinesitherapeute   ingrid.dewolf@reva-beveren.be

Administratie:

Truyman Sandra, bediende   sandra.truyman@reva-beveren.be
Van Puyenbroeck Jo, bediende   jo.vanpuyenbroeck@reva-beveren.be
Van Dosselaer Hilde, bediende   hilde.vandosselaer@reva-beveren.be
De Wilde Suzy, vrijwilligster administratie
Daems Hugo, vrijwilliger administratie
De Maeyer Walter, computerdeskundige   wdemaeyer@gmail.com

Groepsbegeleiding:

Cornelis Melissa, kinderverzorgster   melissa.cornelis@reva-beveren.be
Nielandt Kimberley, kinderverzorgster   kimberley.nielandt@reva-beveren.be
Van Haegenbergh Marijke, kinderverzorgster     marijke.vanhaegenbergh@reva-beveren.be
Verschaeve Rita,  kinderverzorgster vrijwilligster

Poetsdienst :

Van Mechelen Jolande, onderhoud
Van Roeyen Annick, onderhoud

Klusjesdienst en vervoer :

Aksoy Metin, onderhoud, vervoer
Smet Gaby, vervoer
Biermans Aron, onderhoud, vervoer
Van Esbroeck Liesbeth, vrijwilligster busbegeleiding
Van Overtveldt Leila, vrijwilligster busbegeleiding
Bolssens Rudy, vrijwillger busbegeleiding
Bosman Hans, vrijwilliger vervoer
De Clercq Anne, vrijwilgster vervoer